Používáme

Používáme profesionální přípravky vlasové kosmetiky

Na základě dlouholetých zkušeností volíme pro naše zákazníky osvědčené přípravky vlasové kosmetiky špičkových značek s dlouholetou tradicí. Rádi vás na této stránce seznámíme se značkami a produkty vlasové kosmetiky, které jsou v našem kadeřnickém salonu LUNA připraveny uspokojit požadavky i toho nejnáročnějšího klienta.

 • MATRIX

  Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové kosmetiky na světě, dostupná široké veřejnosti. V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů, ať už jsou mastné, suché, poškozené, lámavé či roztřepené. Pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíme zpět jejich zdraví a krásu.
  Samostatnou kapitolu pak představuje styling. Matrix dodává na trh celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků. Značka Matrix jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

 • L’Oréal Professionnel Paris

  Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel je prémiovou značkou a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu.
  Dopřejte si unikátní vlasovou péči, která bude vaše vlasy doslova hýčkat. Specializované produktové řady vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel zahrnují šampony, kondicionéry, tužidla, laky, …

 • Vitalitys

  Vitalitys je značka, která vyjadřuje vztah ke kráse a italské módě.
  Vitalitys nabízí léta zkušeností a inovací ve světě vlasové kosmetiky. Kromě přípravků pro barvení vlasů a melírování nabízí Vitalitys také přípravky pro styling a trvalou. K tradičním výrobkům patří také Vitalitys péče. Přípravky Vitalitys pomáhají vlasům být krásnými a zdravými.
  Vitalitys je moderní společnost, která věří v inovace, investice do výzkumu a ví, jak naslouchat svým zákazníkům. Je známá a ceněná po celém světě

 • Nouvelle

  Něco málo o značce Nouvelle
  Vlasová kosmetika Nouvelle od italského producenta HSA cosmetic je důležitým hráčem v profesionálním barvení. Třicet let zkušeností a neustálé hledání inovací vytvořilo profesionální vysoce kvalitní kosmetické výrobky, které jsou synonymem zdravých a krásných vlasů, barvy a stylu. Nouvelle se v současnosti může pochlubit více než 15 produktovými řadami, které sahají od barvy přes péči o vlasy až po styling.
  Nouvelle nabízí širokou škálu produktů pro profesionální použití i domácí péči.

 • Londa

  Něco málo o značce Londa Professional
  Londa, jako expert na kosmetiku vlasových salonů, nabízí přípravky pro každou příležitost. Přípravky, které přesně odpovídají vašim potřebám. Díky širokému sortimentu kvalitních a spolehlivých výrobků Londa, která čítá barvy na vlasy, kolekci vlasové péče, stylingovou kolekci i kolekci pro trvalou ondulaci, snadno vyplní i náročná přání zákazníků.
  Londa přináší každý den něco nového, aby kadeřníci mohli lépe vykonávat svoji práci a aby byli zákazníci stále spokojenější.

Pokud se objednáte do konce tohoto týdne, získáte SLEVU 10%