Proměny

Proměny

Toužíte po změně vzhledu díky novému, slušivému účesu? V tom případě využijte naši službu s názvem „Proměny“, díky níž můžete upoutat pozornost svého okolí ve zcela nové image.

Rádi vám v našem kadeřnictví poradíme, jaká změna by vám slušela, ať už jde o nový účes ke tvaru vašeho obličeje, nebo změnu barvy vlasů. Pokud víte, jakou změnu chcete, stačí přinést obrázek a my vás podle něj ostříháme. Jestli si nejste proměnou jisté, ukážeme vám pro inspiraci mnoho fotografií, z nichž si zajisté vyberete, a to ať už chcete účes extravagantní, elegantní nebo sportovní.

Co se týče barvy vlasů, v rámci proměn vám doporučíme takovou barvu, která se bude hodit k barvě vaší pleti a očí, po proměně odejdete z kadeřnictví jako zcela nový člověk.

Proměnu je možné věnovat i jako dárek kamarádce nebo někomu z rodiny, jde o originální a oblíbený způsob překvapení, kterým se jistě zavděčíte.

Ceník služeb dámského kadeřnictví Salonu LUNA Praha 2 najdete zde.

Pro proměny používáme

Při změně barvy vlasů používáme výhradně kvalitní a osvědčené barvy světoznámých značek L’oréal Paris, Vitalitys, Londa.

O vaši proměnu se při melíru postarají kvalitní značky světoznámých firem L’oréal Paris, Vitalitys, Londa.

Pro trvalou ondulaci při proměně v našem kadeřnictví používáme výrobky od profesionálních značek Headlines a Londa.

Fotogalerie Proměny v našem kadeřnictví

Video Proměny v našem kadeřnictví