Regenerace vlasů

Regenerace vlasů

Naše vlasy jsou namáhány v zimě i v létě, proto bychom měli dbát na jejich pravidelnou regeneraci. Naše kadeřnictví vám rádo provede důkladnou a komplexní regeneraci vlasů, po které budou pevnější, zdravější, odolnější a zářivější.

Pro regeneraci vlasů používáme regenerační systém Bondaplex, který je skvělou novinkou a se kterým máme velmi dobré zkušenosti. Na vlasy vám naneseme pečující šampon i pečující masku, budete-li chtít, přípravky si můžete zakoupit i k domácímu použití.

Regenerační systém značky Bondaplex obsahuje cenný olivový koncentrát, vitamin E a alanin, má efekt proti stárnutí a účinkuje proti poréznosti. Vlasy zacelí, obnoví a dojde k regeneraci poškozených vlasů.

Bondaplex je výborný i pro regeneraci barvených a odbarvovaných vlasů, jež jsou vysušené a barvením oslabené. Stačí, abyste jeho účinek jednou vyzkoušeli, a na proces regenerace vlasů se budete objednávat rády a pravidelně.

Ceník služeb dámského kadeřnictví Salonu LUNA Praha 2 najdete zde.

Pro regeneraci vlasů používáme

Tady je volba jednoznačná.

Pro regeneraci vlasů používáme regenerační systém Bondaplex, který je skvělou novinkou a se kterým máme velmi dobré zkušenosti.