We are using

We use professional hair care products

Based on our many years of experience, we have chosen for our customers proven hair cosmetics products of the top brands with a long tradition. We are pleased to introduce you to the brands and products of hair cosmetics that are ready to satisfy even the most demanding clients in our LUNA hair salon.

 • L’Oréal Professionnel Paris

  Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel je prémiovou značkou a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Vlasová kosmetika L’Oréal Professionnel kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu.
  Dopřejte si unikátní vlasovou péči, která bude vaše vlasy doslova hýčkat. Specializované produktové řady vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel zahrnují šampony, kondicionéry, tužidla, laky, …

 • Vitalitys

  Vitalitys je značka, která vyjadřuje vztah ke kráse a italské módě.
  Vitalitys nabízí léta zkušeností a inovací ve světě vlasové kosmetiky. Kromě přípravků pro barvení vlasů a melírování nabízí Vitalitys také přípravky pro styling a trvalou. K tradičním výrobkům patří také Vitalitys péče. Přípravky Vitalitys pomáhají vlasům být krásnými a zdravými.
  Vitalitys je moderní společnost, která věří v inovace, investice do výzkumu a ví, jak naslouchat svým zákazníkům. Je známá a ceněná po celém světě

 • Nouvelle

  Něco málo o značce Nouvelle
  Vlasová kosmetika Nouvelle od italského producenta HSA cosmetic je důležitým hráčem v profesionálním barvení. Třicet let zkušeností a neustálé hledání inovací vytvořilo profesionální vysoce kvalitní kosmetické výrobky, které jsou synonymem zdravých a krásných vlasů, barvy a stylu. Nouvelle se v současnosti může pochlubit více než 15 produktovými řadami, které sahají od barvy přes péči o vlasy až po styling.
  Nouvelle nabízí širokou škálu produktů pro profesionální použití i domácí péči.

 • Londa

  Něco málo o značce Londa Professional
  Londa, jako expert na kosmetiku vlasových salonů, nabízí přípravky pro každou příležitost. Přípravky, které přesně odpovídají vašim potřebám. Díky širokému sortimentu kvalitních a spolehlivých výrobků Londa, která čítá barvy na vlasy, kolekci vlasové péče, stylingovou kolekci i kolekci pro trvalou ondulaci, snadno vyplní i náročná přání zákazníků.
  Londa přináší každý den něco nového, aby kadeřníci mohli lépe vykonávat svoji práci a aby byli zákazníci stále spokojenější.

Book your visit online and save 10%