Služby

Služby Kadeřnictví LUNA Praha 2

Jestliže hledáte spolehlivé dámské kadeřnictví s kvalitními službami, profesionálními přípravky a příjemným prostředím, tak jste na správném místě. Vaše dámské kadeřnictví Salonu LUNA Praha 2.

Nejen mladí muži, ale i pánové zralého věku si stále více zvykají navštěvovat pánské kadeřnictví. Není divu, správný a cool účes by měl mít každý muž, dovede totiž se vzhledem udělat mnohé.

Máte doma malou holčičku, která se ráda parádí a potřebuje zkrátit či zastříhnout vlásky? Nebo chlapce, který by měl rád účes své fotbalové hvězdy? V tom případě navštivte naše dětské kadeřnictví.

Čeká Vás svatební den a přemýšlíte, jaký svatební účes si necháte z vlasů vytvořit? U nás můžete mít účes romantický, moderní, netradiční, extravagantní, se zapracováním svatebních doplňků, …

Naše kadeřnictví vám rádo provede důkladnou a komplexní regeneraci vlasů, po které budou vaše vlasy pevnější, zdravější, odolnější a zářivější. Používáme totiž kvalitní přípravky profesionální značky Bondaplex.

Toužíte po změně vzhledu? Nový, slušivý a ještě k tomu trendy účes vám pomůže. Využijte naši službu s názvem „Proměny“, díky níž můžete upoutat pozornost svého okolí ve zcela nové image.

Hledáte zkušené kadeřnictví, ve kterém se budete moct spolehnout na profesionální barvení vlasů? V tom případě jste na správném místě. Vaše dámské kadeřnictví Salonu LUNA Praha 2.

Rády byste vyzkoušely změnu v podobě melíru? V našem kadeřnictví vám uděláme melír tón v tónu, dvoubarevný, tříbarevný, nebo vaše vlasy okořeníme výraznými barevnými proužky, které vás oživí a rozzáří.

Líbí se vám nádherně vlnité vlasy vaší kolegyně nebo kamarádky? Tak proč nezkusit způsob úpravy vlasů s názvem trvalá ondulace, která je mezi účesy oblíbená již po mnoho desetiletí?

Pokud se objednáte do konce tohoto týdne, získáte SLEVU 10%.