Barvení vlasů

Barvení vlasů

Hledáte zkušené kadeřnictví, ve kterém se budete moct spolehnout na profesionální barvení vlasů? V tom případě jste na správném místě.

Zajímáme se o aktuální dění na poli barvení vlasů, rádi vám uděláme ombré nebo jinou aktuální barevnou podobu, která vám bude lichotit.

Poradíme vám se správným výběrem barvy tak, aby vám slušela k barvě pleti, aby vás omladila a dodala vám jiskru.

Proto, aby byly vaše vlasy zdravé, pevné a zářivé, používáme při barvení vlasů výhradně kvalitní a osvědčené barvy světoznámých značek. Jsou naprosto šetrné k vlasům, přitom jsou ale výrazné, syté a při mytí nedochází k jejich vymývání.

Barevná paleta je bohatá, tu správnou barvu si u nás vyberete, ať už chcete mít vlasy v přírodních tónech do hněda, blond, nebo hledáte extravaganci a výraznost v podobě červené barvy či tónu do fialova.

Ceník služeb dámského kadeřnictví Salonu LUNA Praha 2 najdete zde.

Při barvení vlasů používáme

Přípravků na barvení vlasů je opravdu mnoho a někdy záleží na vlastní zkušenosti zákaznic z danou značkou barev na vlasy.

My při barvení vlasů používáme výhradně kvalitní a osvědčené barvy světoznámých značek s kterými je většina zákaznic naprosto spokojená. Patří mezi ně L’oréal Paris, Vitalitys, Londa.